Series
Ratings
653
Lockwood & Co.Rated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.5- Love AttackRated ★ 3.0
A Poem A DayRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Real Estate ExorcismRated ★ 1.5
A Time Called YouRated ★ 1.0
You Are My SpringRated ★ 2.5
Sh**ting StarsRated ★ 2.5
The Witch's DinerRated ★ 3.0
Spice Up Our LoveRated ★ 1.0
No Gain No LoveRated ★ 2.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 1.5- Good PartnerRated ★ 2.5
A Good Day to be a DogRated ★ 0.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 2.5