Movies
Ratings
540
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Jane B. by Agnès V.Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5