Titles you rated
AdolescenceRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0