Movies
Ratings
45
Princess MononokeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.5
LionRated ★ 3.5
The Smurfs 2Rated ★ 3.5
Samurai CatRated ★ 4.0
Samurai Cat 2: A Tropical AdventureRated ★ 4.0
I am a CatRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 1.5
OculusRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 1.5
The Garden of WordsRated ★ 1.5
EnchantedRated ★ 0.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0