Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- Cat TV Season 2Rated ★ 3.5
- Neko ZamuraiRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5