Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
American NightmareRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
The WatcherRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0