Movies
Ratings
262
The MaskRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 4.0