Series
Ratings
79- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 2.5
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 1.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 0.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 0.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 0.5