Titles you rated
NCT NATION: To the World in CinemasRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
YumejiRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0