Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Love O2ORated ★ 2.0- KakeguruiRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- AjinRated ★ 2.0
- My Little MonsterRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 1.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 1.0