Series
Ratings
262
Mask GirlRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
AnnaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0