Movies
Ratings
331- Union Sunny ClubRated ★ 4.0
The Last BolshevikRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Fanny & AlexanderRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Son nom de Venise dans Calcutta désertRated ★ 5.0
Destroy, She SaidRated ★ 4.0
Agatha and the Limitless ReadingsRated ★ 4.5
Woman of the GangesRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 4.5
Three Colors: RedRated ★ 4.0