Movies
Ratings
301- Rumble in the BronxRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Transporter 2Rated ★ 2.0
The ScentRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0