Movies
Ratings
456
Zootopia 2Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Mind GameRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 1.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 1.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 2.5