Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
DragonHeartRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.5
Season of the WitchRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
John WickRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5