Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 2.5