Movies
Ratings
994
Deep ImpactRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 4.0
GhostedRated ★ 3.5
Just MercyRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
The Family PlanRated ★ 3.5