Movies
Ratings
283
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0- You Make Me A DanceRated ★ 1.5
MethodRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.0- YumRated ★ 2.0
Johnny ExpressRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
To Each His OwnRated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5