Movies
Ratings
86
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0- Little Big SoldierRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 2.0
Cats & DogsRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0