Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.0
A Real PainRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 2.5