Movies
Ratings
22
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0