Titles you rated
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0