Titles you rated
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
AliceRated ★ 3.5
True to LoveRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
Reflection of YouRated ★ 3.5- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.5
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 4.0
Antique BakeryRated ★ 4.5
Perfect Marriage RevengeRated ★ 3.0- Vampire Knight: GuiltyRated ★ 3.0
- Vampire KnightRated ★ 3.5
Where Stars LandRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5