Movies
Ratings
87
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0