Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 4.0
The Red HerringRated ★ 5.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5