Series
Ratings
110
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 5.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0