Movies
Ratings
51
Toy Story 2Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
All Under the MoonRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.0
Death in VeniceRated ★ 3.0
Sleep TightRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MermaidRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0