Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0