Movies
Ratings
218
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Trigun: Badlands RumbleRated ★ 4.5
Tales of Vesperia: The First StrikeRated ★ 4.5
Time of Eve: The MovieRated ★ 4.0
Welcome to the Space ShowRated ★ 5.0
Macross Frontier: The False SongstressRated ★ 4.0
Macross Frontier: The Wings of GoodbyeRated ★ 4.5
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 4.0
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 5.0
Psalms of Planets Eureka SeveN ~ Good Night, Sleep Tight, Young Lovers ~Rated ★ 3.0- 空の境界Rated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 3.5
King of ThornRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.5
Gintama: The MovieRated ★ 4.5