Movies
Ratings
80
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 2.5
Compartment Number 6Rated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Sick of MyselfRated ★ 3.0
MemoriaRated ★ 4.0
Rolling GirlRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5