Series
Ratings
17
TriggerRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0