Titles you rated
FuryRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MonstrumRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0