Titles you rated
I Live AloneRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0