Titles you rated
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 4.0