Titles you rated
If It's for My Daughter, I'd Even Defeat a Demon LordRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 3.5
Wise Man’s GrandchildRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5