Movies
Ratings
238
Another RoundRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0