Movies
Ratings
1063
Good NewsRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 3.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
HustleRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 4.0
Under the Open SkyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0