Series
Ratings
41
You and Everything ElseRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Street Girls FighterRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
DexterRated ★ 5.0