Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5