Titles you rated
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
The Zero TheoremRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0