Series
Ratings
345
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 4.5
Dark HoleRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
He Is PsychometricRated ★ 4.0
Tell Me What You SawRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Stealer: The Treasure KeeperRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 4.0