Titles you rated
 Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5 Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
 Gurren LagannRated ★ 2.5 Gurren LagannRated ★ 2.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
 PinocchioRated ★ 3.0 PinocchioRated ★ 3.0
 SkinsRated ★ 3.5 SkinsRated ★ 3.5
 H.I.TRated ★ 3.0 H.I.TRated ★ 3.0
 SkinsRated ★ 4.0 SkinsRated ★ 4.0
 Money's WarfareRated ★ 4.5 Money's WarfareRated ★ 4.5
 Stranger ThingsRated ★ 3.5 Stranger ThingsRated ★ 3.5
 Miss KoreaRated ★ 2.5 Miss KoreaRated ★ 2.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
 IRISRated ★ 4.5 IRISRated ★ 4.5
 The ProducersRated ★ 3.5 The ProducersRated ★ 3.5
 Secret GardenRated ★ 5.0 Secret GardenRated ★ 5.0
 Reply 1997Rated ★ 4.0 Reply 1997Rated ★ 4.0
 Reply 1994Rated ★ 4.0 Reply 1994Rated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 4.5 Reply 1988Rated ★ 4.5
 The Slave HuntersRated ★ 4.5 The Slave HuntersRated ★ 4.5
 GoblinRated ★ 4.0 GoblinRated ★ 4.0