Series
Ratings
68
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5