Series
Ratings
12
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0