Series
Ratings
426
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 4.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Apple Cider VinegarRated ★ 4.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5