Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5