Movies
Ratings
79
Dancing QueenRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
The Last BlossomRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.5