Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5