Series
Ratings
19
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 0.5
The SympathizerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
PaybackRated ★ 1.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 0.5
My MisterRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.0
EXID's ShowtimeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0