Titles you rated
R-PointRated ★ 0.5
White ChicksRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5